Cesarica za ožujak otišla u ruke Marku Kutliću, ali to nije jedino priznanje danas!

Glasovanje za Hit ožujka nagrade Cesarica je završilo i još jedna pjesma ušla je u finale za Hit godine!

U konkurenciji za mjesečni hit bile su pjesme: "Budi moja noć" u izvedbi Marka Kutlića, "Nema pravila" koju izvodi KUKU$, "Ostani tajna moga života" u izvedbi Jure Brkljače, pjesme "Ovo je ljubav" koju izvode Kameny i Vanna te "Pepeo" u izvedbi Gine.

Za hit godine nominirana je pjesma "Budi moja noć" koju izvodi Marko Kutlić, koji pjesmu potpisuje i autorski u suradnji s Vjekoslavom Dimterom i Damirom Bačićem.

Međutim, ovo nije jedino priznanje Marku Kutliću danas!

Uredništvo našeg najpoznatijeg festivala, Zagrebačkog festivala, danas je objavilo kako je upravo Markova pjesma “Samo neka ona sretna je” najizvođenija pjesma prošlogodišnjeg festivala! Podaci se odnose na radijska i televizijska emitiranja po službenim podacima HDS ZAMP-a te uvid u streaming na digitalnim glazbenim servisima.

Priznanje i prigodnu statuu Kutliću će uručiti glavni direktor HDS ZAMP-a, Nenad Marčec, na otvaranju nadolazećeg, 68. Zagrebačkog festivala u nedjelju, 9. svibnja, uz izravan televizijski prijenos. Iako bez publike, atraktivnosti i vrhunske audiovizualne produkcije neće nedostajati, a uz pratnju orkestra Ante Gele, nove pjesme na ovogodišnjem Zagrebačkom festivalu predstavit će:  Aleksandar Ljiljak, Antonia Dora, Bang Bang, Boris Rogoznica, Colonia, Ivan Ive Županović, KUKU$, Matija Cvek, Mia Negovetić i Edi Abazi, Miki Solus, Nela, Neno Belan, Nikolina Tomljanović & Belfast Food, Robert Čolina, Stjepan Jimmy Stanić, Stjepan Lach, Tadej, Tedi Grubica, Vjeko, Vjekoslav Banovčić, Vladimir Kočiš Zec i z++.