Danas kreće glasovanje – za Hit studenog Nagrade Cesarica bore se Vanna, Marko Škugor & Danijela Martinović i Damir Kedžo

Oštra konkurencija za hit studenog!

Danas kreće glasovanje za Hit studenog nagrade Cesarica, a dobitnika saznajemo za dva tjedna! Ovaj mjesec nominirani su:

NAVIKA - VANNA

ONO NEŠTO – MARKO ŠKUGOR & DANIJELA MARTINOVIĆ

SREĆA TO JE KADA TE IMAM – DAMIR KEDŽO

Ispred nas su dva tjedna glasovanja, a svoj glas za Hit studenog možete dati do 8. prosinca u ponoć i to putem
Facebook stranice Cesarica, Cesarica Viber chatbota, putem portala Glazba.hr te na službenoj stranici cesarica.org.

Dosadašnji dobitnici mjesečne nagrade Cesarica su:

Hit siječnja – „Spokojan“ Marko Bošnjak

Hit veljače – „Mama ŠČ!“ LET 3

Hit ožujka – „Vojnik pod zvijezdama“ Tony Cetinski

Hit travnja – „Stare navike“ Prljavo kazalište

Hit svibnja – „Mamma mia“ Grše

Hit lipnja – „Mamacita“ Vojko V

Hit srpnja – „Nemoj“ Petar Grašo & Nina Badrić

Hit kolovoza – „Idi ti“ Jelena Rozga

Hit rujna – „Moje srce je“ Damir Kedžo

Hit listopada – „Sedmo nebo“ Z++

Kome će pripasti Cesarica za Hit studenog saznajemo 12. prosinca!

NAVIKA – VANNA

Vannina najnovija pjesma ''Navika'' posebno je razveselila fanove koji ju najviše vole u pjesmama brzog tempa. Za produkciju je zaslužan Vannin dugogodišnji suradnik Goran Kovačić Gorki, a glazbu i stihove napisala je sama nastavljajući uspješni kantautorski rad koji je započeo u vrijeme grupe ET.

Za pjesmu je snimljen i video spot i to pod redateljskom palicom Tine Kadoić iz Motion Media Company u Centru za kulturu Čakovec.

ONO NEŠTO – MARKO ŠKUGOR & DANIJELA MARTINOVIĆ

Marko Škugor napisao je glazbu, a u suradnji s Danijelom Martinović i tekst njihovog novog singla. Hrvoje Domazet napravio je aranžman za ovaj duet.

„Kada sam napisao ovu skladbu nisam mislio da će biti otpjevana u duetu, ali onoga trena kad sam zamislio duet, sjetio sam se Danijele. Smatrao sam da je ona prava osoba za ovu pjesmu i nisam pogriješio“, rekao je Marko o svojoj i Danijelinoj pjesmi.

SREĆA TO JE KADA TE IMAM – DAMIR KEDŽO

Damir Kedžo i Ante Pecotić ponovno su udružili snage i predstavili najnoviji singl Sreća to je kada te imam. Ovaj povratak obilježava ponovnu suradnju s Damirovim omiljenim autorom i hitmejkerom i najavljuje dolazak novog vala glazbenih uspješnica već provjerenog autorskog tima kojeg čine Ante Pecotić (glazba i tekst) i Bojan Šalamon Shalla (aranžman, produkcija, mix i mastering).

“Jako vjerujem u ovu pjesmu, emotivno mi se otisnula u srce i ušla u moj svijet“, rekao je Kedžo.

Sve ostale informacije i novosti o Cesarici možete pratiti na službenoj stranici te na društvenim mrežama:

Službena stranica: cesarica.org
FB: fb.com/cesarica