XII. Papandopulo – glasanje publike u Virtualnom uzmahu

Završene su prijave za Dvanaesto hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo koje će se održati u Zagrebu od 12. do 16. veljače 2024.

Kategorije natjecanja su violina, viola, violončelo i kontrabas te klasični i nestandardni komorni sastavi. Svi prijavljeni kandidati u solo kategorijama poslali su za Virtualni uzmah snimke skladbe hrvatskog autora po vlastitom odabiru.

Pozivamo vas da glasate za najbolju izvedbu, a kandidat s najvećim brojem glasova u svakoj kategoriji osvaja Virtualnu glazbenu iskaznicu - profesionalnu snimku programa po vlastitom odabiru.

Glasati možete na stranici natjecanja www.natjecanje-papandopulo.org do 27. studenog 2023. U svakoj kategoriji može se glasati samo za jednog kandidata.

Napominjemo i kako su prijave za komorne sastave otvorene također do ponedjeljka 27. studenog 2023.

Prijaviti se možete ako ste

Klavirski trio

Klavirski kvartet

Klavirski kvintet

Gudački trio

Gudački kvartet

&

Nestandardni komorni sastav od 3 do 6 instrumenta koji uključuje barem 1 gudači instrument.

Kalendar Natjecanja Papandopulo:

1. – 31.10.2023

Online prijave za 12. Natjecanje Papandopulo koje uključuje i prijave snimki za Virtualni uzmah

5. – 30.11.2023.

Online glasanje publike

15.01. – 15.2.2024.

Studijsko AV snimanje kandidata odabranih prema glasovima publike

12. – 16.2.2024.

13. NATJECANJE PAPANDOPULO

Program natjecanja po kategorijama nalazi se na www. natjecanje-papandopulo.org