Kensington Lima u Diskontu

Kensington Lima omiljeni je projekt svestranog glazbenika Josipa Radića. Jednom je prilikom izjavio kako je riječ o njegovom malom OPG-u, u koji daje 100% sebe i iz kojeg proizlazi 100% on. Da Kensington Lima ipak nije toliko mali, dokazuju osvojena Rock&Off nagrada za izvođača godine te dva izdana albuma uz treći u najavi.

Kensington Lima nedavno su objavili i najavni singl The beat that saved our lives. Njega ipak nisu izveli u Diskontu, za koji biraju pjesme Summer's gone, obradu All your favorite bands i When the tour is over. Poslušajte!

OVDJE POGLEDAJTE NASTUP KENSINGTONA LIME

Foto: Filip Kovačević

Nova glazbena emisija Diskont zajednički je projekt Iskona i Rock&Offa. Na tjednoj bazi ugošćuje naše talentirane glazbenike u veselom interijeru retro marketa. Izvođači i bendovi koji su do sada nastupili u Diskontu su Jonathan, Bore Balboa, Je Veux, Brkovi, Djeca!, Tidal Pull, Mile Kekin, The Gentleman, Kandžija, BluVinil, Boris Štok, Tus Nua, Rezerve, Brain Holidays, Kojoti, nemanja, Ministranti, Detour, IDEM, MašinkoIda Prester i Lollobrigida i The Siids.

Osim na YouTube-u, Diskont se može pratiti u prvoj hrvatskoj digitalnoj videoteci „Rock&Off“ na Iskonovim TV platformama. Pristup videoteci besplatan je svim korisnicima, koji ujedno mogu prvi pratiti nove epizode Diskonta srijedom navečer.

NOVA EPIZODA ČETVRTKOM NA NETU I ISKON TV-U

Diskont je nastao u koprodukciji Iskona i Rock&OFF-a, inspiriran sličnim međunarodnim konceptima koji se bave glazbenom promocijom putem digitalnih kanala. Specifičan je po tome da se puno pažnje ulaže u kvalitetu audio zapisa, ali i po samom konceptu te interijeru marketa u kojem su smješteni domaćom glazbom inspirirani proizvodi i akcije.

Novi nastupi u Diskontu objavljivat će se četvrtkom sve do završetka serijala, a dodatni sadržaji te kratki intervjui s izvođačima mogu se pratiti i na društvenim mrežama Facebook, Instagram i TikTok.

Osim putem digitalnih kanala, Diskont se može pratiti i putem besplatne Rock&Off videoteke na Iskonovim TV platformama. Radi se o prvoj hrvatskoj glazbenoj TV videoteci, koja će se redovito nadopunjavati video playlistama domaćih rock i vezanih izvođača. „Kako ne sadrži reklame, Rock&Off videoteka je savršena video i audio kulisa za opuštanje, druženje ili rad kod kuće. Počeli smo sa žanrovskim listama koje usput omogućuju otkrivanje nove glazbe, a vrlo skoro pridružit će im se i playliste za chill, vježbanje, koncentraciju i dr. Čini se da se glazba vraća na TV“, poručili su iz Iskona.

„Jako smo sretni što ćemo proširiti Rock&Off platformu, pa smo u ovih šest godina, osim dodjele nagrada, kviza, Kampusa, Skenera, Radija, Rock&Off turneje te Male škole Rock&Off novinarstva, u suradnji s našim partnerom Iskonom kreirali i Diskont. U narednih pola godine objavit ćemo nastupe 26 izvođača iz Diskonta odnosno gotovo 80 novih videa. Slični koncepti u svijetu postoje već godinama, a mi smo ih preuzeli i modificirali za našu scenu, zadržavajući visoku kvalitetu audio i video materijala. Vjerujemo da je i ovo način da veliki broj rock&off glazbenika dođu do što šire javnosti što je i krajnji cilj rock&off platforme. Hvala svim izvođačima, autorima, producentima te diskografskim kućama koje su se odazvale za suradnju“, rekli su iz organizacije Rock&Off-a.

Diskont – nova epizoda svake srijede navečer na Iskon TV platformama, četvrtkom na YouTube-u.

Diskont TV na Facebooku: https://www.facebook.com/diskonttv.hr

Diskont TV na Instagramu: https://www.instagram.com/diskonttv